جوهر خودکار پک 3 عددی می میجیا شیاومی شیامی شیائومی | Xiaomi Mi Rollerball Pen 3 Refills Ink
60,000 تومان
بزودی...
تولید کننده: Xiaomi
کد کالا: Xiaomi Mi Pen Refills Ink
-
+
جوهر یدک خودکار فلزی شیائومی Xiaomi Mi Aluminum Rollerball Pen 3 Refills Ink جوهر یدک خودکار فلزی شیائومی Xiaomi Mi Aluminum Rollerball Pen 3 Refills سری خودکار فلزی شیائومی سری یدک خودکار شیائومی سری خودکار فلزی xiaomi جوهر یدک خودکار فلزی شیائومی خودکار فلزی شیائومی پک سه تایی جوهر خودکار شیائومی جوهر یدک خودکار فلز شیائومی، پک سه تایی این خودکار زیبا و کاربردی است که امکان استفاده طولانی مدت از آن را فراهم می کند. این پک اورجینال بوده و مطابق با این خودکار طراحی شده است. وضعیت: ناموجود به من اطلاع بده توضیحات محصول پک سه تایی جوهر یدک خودکار شیائومی استفاده از این خودکار فلزی شیائومی با بدنه ی با استقامت و زیبا برای تمامی افرادی که در طول روز، ساعاتی را به نوشتن می پردازند، توصیه می شود. پک سه عددی جوهر یدک آن نیز کمک می کند تا در صورت تمام شدن جوهر آن بتوانید به راحتی آن را تعویض نموده و دوباره از خودکار استفاده نمایید. ابعاد خودکار و جوهر شیائومی این جوهر از مواد وارداتی سوئیسی ساخته شده و بسیار نرم و روان روی کاغذ می نشیند. قطر نوشتاری آن بسیار نازک و معادل 0.5 میلیمتر است که در اینصورت نوشتاری روان تر و دست خطی خواناتر خواهید داشت. کشیدن خطوط طولانی و یا دوار روی کاغذ توسط این خودکار به راحتی انجام می شود. سری 9.5 میلیمتری آن نیز باعث می شود تا کنترل و راحتی مناسبی هنگام نوشتن در میان دست داشته باشید. این خودکار با بدنه ای ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم، قلم عالی و مقاومی ویژگی ها جنس آلیاژ آلومینیوم و زینک وزن خودکار: 26 گرم طول نوشتاری: بیش از 400 متر قطر نوشتاری: 0.5 میلیمتر تعداد: سه عدد ابعاد جوهر: 97x4 میلیمتر

** جوهر رنگ مشکی و مخصوص سری خودکار سفید شیاومی است **


جوهر 3 عددی خودکار شیامی می میجیا شیاومی

پک 3 تایی جوهر رنگ مشکی خودکار شیائومی

Xiaomi Mi Rollerball Pen 3 Refills Ink

Mi Roller Pen Refill

Mi Mijia Signature Metal Pen Refill


توضیحات محصول


پک سه تایی جوهر یدک خودکار شیائومی

استفاده از این خودکار فلزی شیائومی با بدنه ی با استقامت و زیبا برای تمامی افرادی که در طول روز، ساعاتی را به نوشتن می پردازند، توصیه می شود. پک سه عددی جوهر یدک آن نیز کمک می کند تا در صورت تمام شدن جوهر آن بتوانید به راحتی آن را تعویض نموده و دوباره از خودکار استفاده نمایید.

 

ابعاد خودکار و جوهر شیائومی

 

این جوهر از مواد وارداتی سوئیسی ساخته شده و بسیار نرم و روان روی کاغذ می نشیند. قطر نوشتاری آن بسیار نازک و معادل 0.5 میلیمتر است که در اینصورت نوشتاری روان تر و دست خطی خواناتر خواهید داشت. کشیدن خطوط طولانی و یا دوار روی کاغذ توسط این خودکار به راحتی انجام می شود.

سری 9.5 میلیمتری آن نیز باعث می شود تا کنترل و راحتی مناسبی هنگام نوشتن در میان دست داشته باشید. این خودکار با بدنه ای ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم، قلم عالی و مقاومی محسوب می شود.

 

 

ویژگی ها

جنس: آلیاژ آلومینیوم و زینک

وزن خودکار: 26 گرم

طول نوشتاری: بیش از 400 متر

قطر نوشتاری: 0.5 میلیمتر

تعداد: سه عدد

ابعاد جوهر: 4 در 97 میلیمتر

مشاهده جزئیات